KUHN představuje:

Raking wrld record*

* Světový record ve shrnování

Braedstrup, DÁNSKO

Připravit, pozor, teď!

Krok ke světovému rekordu ve shrnování píce. Čtyřrotorový shrnovač GA 15131 od společnosti KUHN, agregovaný s traktorem John Deere 6250 R.

Týmové úsilí probíhalo v napjaté atmosféře. Výkon, který potvrzuje kvalitu, robustnost a trvanlivost stroje.

Společnost KUHN stanovila světový record ve shrnování píce : 188,9 ha za 8 hodin, certifikovaný společností DLG (Deutsche-Landwirtschaft-Gesellschaft = německá společnost pro zemědělství).

Připravte se na lidské dobrodružství a objevte znalosti a zkušenosti společnosti KUHN od návrhu až po použití čtyřrotorového shrnovače GA 15131.

Kapitola 1

Od koncepce k realitě

Objevte výrobní process stroje, navrženého podle požadavků zákazníka; inovativní, vysoce výkonný, robustní a odolný shrnovač GA 15131. Fáze designu a výroby, které jsou tvořeny know-how firmy KUHN, jsou důvodem úspěchu tohoto světového rekordu.

Kapitola 2

Stroj, který se postavil výzvě

Podívejte se na shrnovač GA 15131! Představitel productivity, kvality a všestrannosti. Tým KUHN představuje funkce a výhody stroje a předvede, jak to funguje.

Shlédněte video, znázorňující čtyřrotorový shrnovač v práci. Podívejte se, jak je snadné použití terminálu CCI 1200 při práci se shrnovačem.

Kapitola 3

Dánská zkušenost

Vstupte do rodinné farmy Miakela Skeldala. Mikael byl řidičem, který stanovil nový record. Vyjadřuje své názory a dojmy z práce se čtyřrotorovým shrnovačem KUHN GA 15131.

Jedinečný výkon

Seznamte se s týmem a zažijte tuto výzvu, která vyžadovala přizpůsobení a optimalizaci pro řešení při dánském počasí. Nepředvídatelné události a rizika. Sledujte průběh těchto emocionálně vypjatých dnů!

V krátkých záběrech na sběr píce vidíme rozrůstání farem a jejich požadavky na stroje s vyšším výkonem.

V den D se Vincent Hazenberg, produktový marketingový manažer, zamyslí nad touto událostí.

Kapitola 5

Srdce události…

Jděte do zákulisí těsně před pokusem o record! Připojte se k týmu, jež stanovil světový record a připravte se na vše. Emoce běží na plné obrátky, adrenalin a nečekané zádrhele několik dní před velkým výkonem.

Kapitola 6

Jdeme na to!

Více ze světového rekordu KUHN!

Sledujte nás:

www.kuhncenter.cz