Nabídka strojů Zpracování půdy Pluhy
Nesené oboustranné pluhy

VARI-MASTER L

Řada MASTER L je se svou jednoduchou a robustní konstrukcí určena pro traktory od 200 do 300 hp. Spojuje výkon, spolehlivost a kvalitu práce a nabízí nejlepší výkon při orbě.
Nesený pluh MASTER L zlepšuje produktivitu vašich plodin a zachovává agronomickou hodnotu půdy tím, že účinně zahrabává organickou hmotu. Větší pracovní šířka a skvělá manévrovatelnost snižují vaše provozní náklady.

Řada MASTER L, která je k dispozici od 4 do 6 nástaveb se systémem vícenásobné nebo variabilní šířky a s tažným šroubem nebo non-stop hydraulickou bezpečností. Je také vybavena řadou exkluzivních vybavení, aby splnila očekávání zemědělců. MASTER L je novou cestou ve vysoce přesné orbě díky svým jednoduchým a důmyslným úpravám.

Najít nejbližšího prodejce
VARI-MASTER L

Video

Zvyšte výkon a zároveň optimalizujte své náklady

 

Systém nastavení Pro-Set

Komfort orby vyžaduje rychlé a neomezené spuštění vašeho pluhu. MASTER L těží ze systému "Pro-Set" pro snadné spuštění. Nastavení umožňuje v jediném kroku rychle se přizpůsobit všem podmínkám. Indikátor je viditelný z kabiny. Se systémem "Pro-Set" je uživateli zaručeno dokonalé vyrovnání při práci díky možné korekci převýšení, která omezuje opotřebení a usnadňuje trakci. MASTER L je dokonale vyvážený při práci pro snadnou trakci za všech podmínek.

Omezený přetečení bez kompromisů na stabilitě

Konstrukce MASTER L integruje boční kolo co nejblíže k středu pluhu, aby vám umožnila orat celý pozemek. K dispozici je několik poloh kol, které nejlépe vyhovují vašim omezením při orbě. Ať už přijmete rozšiřitelnou konfiguraci - prodloužení pluhu nebo ne, boční poloha kola umožňuje jeho úplnou integraci do pracovní šířky pluhu. Pozemky jsou zorány co nejblíže okrajům, aby se omezilo šíření plevelů.
Pro získání stability může být kolo také instalováno na konci nosníku, aby se usnadnilo nastavení hloubky a zlepšila se trakce traktoru.

 

Orební těleso KUHN plné úspor

Zkušenosti firmy Kuhn ve světě orby za posledních 150 let umožnily vyvinout řadu těl přizpůsobených všem potřebám zemědělců. Tělesa pluhů KUHN jsou vyrobena z ušlechtilých a robustních materiálů a jsou navržena tak, aby zajistila optimální pronikání do všech půdních podmínek a maximální životnost. Triplexové desky, vysoký a široký typ odhrnovacích desek a řada karbidových opotřebitelných dílů jsou některé z výhod řady orných těles KUHN. S téměř třiceti různými těly máte prospěch z širokého výběru, který zaručuje správné zapravování rostlinných nebo posklizňových zbytků na všech vašich pozemcích.

 

Dva bezpečnostní evoluční systémy NSH, které se přizpůsobí všem ... VARIBAR a MAXIBAR.

VARIBAR: ideální v heterogenních půdních podmínkách, umožňuje nastavení bezpečnosti NSH přímo během orby. Tento systém umožňuje rychle a bez použití nářadí zasáhnout, jakmile to bude potřeba.

MAXIBAR: nejlepší spojenec v silných zemích! kompatibilní s VARIBAR, umožňuje zvýšit tlak až na 2500 kg. Přináší maximální stabilitu pluhu tím, že eliminuje všechna rizika těžké zemní práce  a zajišťuje rychlé svislé nebo boční vychýlení v případě překážky.

 

Chytrá orba.

VARI-MASTER L: byl vytvořen s cílem stát se novým měřítkem pro vysoce přesnou orbu díky svému jednoduchému a důmyslnému nastavení. Aby uspokojila rostoucí poptávku po přesném zemědělství, jde společnost KUHN dále a vyvíjí inteligentní orbu. Celý pluh je řízen terminálem Isobus v kabině pro zlepšení komfortu a orební praxe. Kromě toho jsou do VARI-MASTER L přidány exkluzivní funkce KUHN: Inteligentní orba - výtah, individulání a automatizované zvedání těles a inteligentní orba - čára=line, variabilní šířka pomocí GPS.

Inteligence pluhu prochází inteligentní orbou, aby těžila z bezprecedentního pohodlí a výjimečné jednoduchosti práce. Zákazníci s malými nebo žádnými zkušenostmi s orbou tak mohou mít klid, s VARI-MASTER L je kvalita práce zaručena pluhem. Chytrá orba je k dispozici ve variantě ON LAND.

Benefity

Zvýšení výkonu při současném snížení nákladů

Nastavovací systém Pro-Set umožňuje rychlé uvedení MASTER L do provozu

Systém nastavení Pro-Set

Pohodlí při orbě zajišťuje, že můžete svůj pluh rychle a snadno nastavit. Se systémem "Pro-Set" je uživateli zaručeno dokonalé vyrovnání během práce díky korekci přední brázdy, omezení opotřebení, usnadnění trakce a snížení spotřeby paliva.

Omezené vyložení nástroje bez kompromisů ve stabilitě

Chytrá konstrukce stroje MASTER L znamená, že hloubkové kolo je blíže k rámu, takže můžete orat blíže k okraji pole. K dispozici je několik pozic kol, které se nejlépe přizpůsobí konfiguraci pluhů. Bez ohledu na to, zda máte namontovaný nástavec nebo ne, kolo lze umístit v obrysu pluhu. Pole lze zorat blíže k hranici, aby se omezilo množení plevelů. Pro lepší stabilitu lze na konec nosníku nainstalovat také hloubkové kolo, které může zlepšit trakci.

Hloubkové kolo modelu MASTER L je integrováno blíže k rámu pro omezení přesahu.

Nastavení předradličky 3D-Skim

Patentované nastavení "3D-Skim" je jednoduché, rychlé a bez použití nářadí pro rychlé a snadné nastavení za všech podmínek. V jedné operaci můžete současně nastavit pracovní hloubku a úhel náběhu skimmeru. Klíčový je také profil skimmeru, který má ergonomický tvar, který pomáhá s odvodem půdy.

Pohled na skimmer VARI-MASTER L a nastavení 3D-Skim pro bezvadnou kvalitu pohřbu.

Komfort bez kompromisů

Pohled shora na VARI-MASTER L On Land

Práce ON Land nebo v brázdě

Nesené otočné pluhy MULTI a VARI-MASTER L jsou k dispozici v provedení On Land nebo v brázdě.

Přesné nastavení bez použití nářadí

S pluhem MASTER L nebude obsluha ztrácet čas zdlouhavým seřizováním, společnost KUHN se o obsluhu stará tím, že usnadňuje a zpřesňuje používání pluhů. Veškeré nastavení lze hydraulicky ovládat z kabiny traktoru. Tato možnost se důrazně doporučuje, pokud se vaše půdní podmínky na farmě změní. Jemné a přesné nastavení systému MASTER L navíc umožňuje snížit spotřebu paliva a předčasné opotřebení.

Hydraulické nastavení z kabiny zajišťuje okamžité přizpůsobení pracovním podmínkám

Otočná hlava OptiDrive

Otočná hlava = vřeteník VARI-MASTER L je k dostání v kategoriích 3N, 3 a 4N. S pevnými třmeny spojky lze snadno připojit pluh a snadno nastavit výšku spodního závěsu pro maximalizaci trakce traktoru. Vřeteník OptiDrive umožňuje snadné přepínání mezi pracovní a přepravní polohou bez nutnosti vyhákování nebo nastavování horního táhla pro přepravní polohu. Vřeteník OptiDrive také integruje systém tlumení nárazů. Toto odpružení výrazně zvyšuje komfort řidiče během přemetu a přepravy a zároveň chrání pluh a traktor.

Vřeteníky EasyDrive a OptiDrive zjednodušují nastavení do pracovní/přepravní polohy

Robustnost, hnací síla pluhů KUHN

Mechanicky svařovaná konstrukce zajišťuje zvýšenou spolehlivost pluhu MASTER L

Mechanicky svařovaná konstrukce

Nesené pluhy MASTER L si zachovávají všechny silné stránky, které jsou klíčové pro řady MASTER 123, 153 a 183. Mechanicky svařovaná konstrukce nabízí pluhu MASTER L nejlepší dlouhodobý výkon:
  •    Jednodílný vřeteník je navržen tak, aby přijal až 300 koní.
  •    Závěs umožňuje dosáhnout maximálního přesazení bez penalizace hmotnosti pluhu.
  •    Zesílená konstrukce zpevňuje celý pluh mimo těžiště.
Konstrukce rámu posiluje robustnost MASTER L:
  •    Použití oceli s vysokou pevností v tahu pomáhá odlehčit pluh, aniž by došlo ke snížení jeho výkonu.
  •    Optimální rozložení hmotnosti zvyšuje stabilitu a manévrovatelnost vozíku VARI-MASTER L.
  •    Pluh KUHN MASTER L je koncipován tak, aby obstál ve zkoušce času bez penalizace výkonu orby.

Systém s variabilní šířkou, 100% integrovaný do rámu

Exkluzivně u VARI-MASTER L je exkluzivně k dispozici variabilní závěs KUHN, který je plně integrován do nosníku pluhu. Není nutná žádná údržba, protože systém je plně chráněn před prachem a nečistotami. To výrazně šetří čas a peníze a zajišťuje ziskovost vašeho pluhu VARI-MASTER L. Systém s proměnlivou šířkou obsahuje paměťový válec, který umožňuje udržovat šířku sečení po každém obratu. Kromě toho tento systém také automaticky polohuje první tělo podle šířky řezu.

S VARI-MASTER L může obsluha pluh okamžitě a bez námahy přizpůsobit vašim pracovním podmínkám.

MULTI-MASTER L těží z jedné z nejjednodušších úprav na trhu. Díky novému polohovacímu systému MULTI je změna pracovního záběru snadná, aniž by bylo nutné demontovat šrouby. U MULTI-MASTER jsou pracovní výkony vysoké s pracovní šířkou až 20 palců (50 cm na tělo).

Zařízení s proměnlivou šířkou je 100% chráněno uvnitř rámu MASTER L

Vysoce kvalitní díly, které vám vydrží pracovat déle

Společnost KUHN nabízí vysoce kvalitní díly podléhající opotřebení vyráběné a kované v našich továrnách. Odhrnovací desky VARI-MASTER L využívají technologii TRIPLEX s nerovnoměrnými vrstvami. TRIPLEX je exkluzivita od firmy KUHN, která zaručuje vysokou kvalitu orby a nepřekonatelnou rezervu opotřebení. Skládá se ze tří vrstev různé tvrdosti a různé tloušťky, aby se optimalizovala odolnost odhrnovacích desek proti opotřebení:

1. Otěruvzdorná plocha o tloušťce 3,3 mm se skládá ze silnější a extrémně tvrdé vrstvy, aby se maximalizovala životnost desky.
2. Středová vrstva 2,3 mm je měkčí, aby absorbovala nárazy a dodala desce pružnost.
3. Poslední vrstva je velmi tenká a tvrdá vrstva, aby byla zachována struktura a tuhost desky.

V kombinaci s tepelným zpracováním zaručuje nerovnoměrný vrstvený TRIPLEX vašim odhrnovacím deskám až o 40 % delší životnost. Hroty a radličky jsou kované tak, aby posouvaly hranice opotřebení při zachování optimální penetrační kapacity.

Detailní pohled na tři nerovné vrstvy, které tvoří TRIPLEX

Vybavení

OREBNÍ TĚLESO

Orební tělesa KUHN plná úspor

Orební tělesa KUHN plná úspor

Téměř 150 let zkušeností společnosti KUHN v oblasti orby  umožňilo vyvinout řadu nástaveb přizpůsobených potřebám všech zemědělců. Orební tělesa KUHN jsou vyrobena z vysoce kvalitních, robustních materiálů a jsou navržena tak, aby optimálně pronikla do všech půdních podmínek a měla maximální životnost. Nerovnoměrná vrstva triplnexních odhrnovacích desek, vysoký a široký dřík a řada opotřebitelných dílů ze slinutého karbidu jsou některé z výhod řady orebních těles KUHN. S přibižně třiceti různými těly máte dostatek možností, jak zajistit, aby zbytky na všech pozemcích byly řádně zaklopeny...

HLOUBKOVÁ KOLA

Různé systémy kol

Různé systémy kol

V sortimentu společnosti KUHN jsou tři typy kol:

1. Hloubkové kolo - k dispozici v zadní a boční poloze, má velký průměr. Nastavení bez použití nářadí a možnost hydraulického nastavení pro zvýšení komfortu používání. Toto nastavovací kolo je namontováno na tlumičích rázů, aby se omezily otřesy a rány při otáčení pluhu.

2. Kombinované kolo - k dispozici v boční a zadní poloze v závislosti na modelu. Dvě funkce přístupné s jedním kolem s nižší než průměrnou hmotností. Použitelné v mechanickém a hydraulickém provedení s ukazatelem směru viditelným z kabiny traktoru.

3.Transportní kolo - ideální pro přepravu a vybavené základním odpružením pro zlepšení stability pluhu během přepravy

MAXIBAR, VARIBAR

Dva systémy vývoje bezpečnostního zařízení NSH

Dva systémy vývoje bezpečnostního zařízení NSH

VARIBAR: ideální pro heterogenní půdní podmínky, umožňuje přímé nastavení bezpečnostního zařízení NSH během orby. Tento systém umožňuje rychlý zásah bez použití nářadí, jakmile je potřeba a než může dojít k poškození konstrukce stroje

MAXIBAR: nejlepší kombinace v tvrdé půdě; kompabilní s VARIBARem, umožňuje zvýšení tlaku na půdu až na 2500 kg. Poskytuje maximální stabilitu pluhu tím, že eliminuje rizika odskoku na těžké půdě a zajišťuje rychlé vyklopení slupice v případě najetí na překážku.

OVLÁDACÍ JEDNOTKA KTH

Hydraulický volič KTH 12 a 105

Hydraulický volič KTH 12 a 105

 Společnost KUHN vám nabízí volič KTH pro žízení hydraulických funkcí pomocí jediného dvojčinného hydraulického rozdělovače funkcí. Tento volič nabízí větší pohodlí a snadnější správu.

U nesených pluhů můžete pomocí voliče KTH ovládat až pět funkcí:

- variabilní nastavení záběru

- variabilní záběr 1. radlice

- otáčení pluhu

- hydraulické nastavení hloubkového opěrného kola

- VARIBAR

CHYTRÁ ORBA

Nový orební systém Smart Ploughing

Nový orební systém Smart Ploughing

VARI-MASTER L vyl vyrvořen s cílem stát se díky jednoduchému a důmyslnému nastavení novým měřítkem pro vysoce přesnou orbu. Aby společnost KUHN uspokojila rostoucí poptávku po precizním zemědělství, jde ještě dál a vyvíjí chytrou orbu. Inteligentní řízení pluhu - celý pluh je řízen terminálem ISOBUS v kabině traktoru pro zvýšení komfortu a orby. Kromě toho jsou pro VARI-MASTER L k dispozici exkluzivní funkce KUHN: itelignetní orba - zdvih, individuální a automatizovaný zdvih slupic a paralelní navádění a variablní nastavení šířky záběru pomocí GPS. Inteligence pluhu využívá Smart Ploughing k tomu, aby těžila z dosud nedosažené úrovně komfortu a vyjímečné jednoduchosti práce.

Dokumenty ke stažení

leták MASTER-L
leták MASTER-L
Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt

Poptávkový formulář

Mám zájem o nákup stroje VARI-MASTER L, případně více informací k tomuto stroji.

* povinné údaje

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte nám zavolat. Tel.: 607209314 Ing. Jan Augustin