AXIS 30.2 Q, AXIS 30.2 W

Modelová řada nesených rozmetadel AXIS je velmi sofistikovaná. Jedná se o stroje, které jsou ideální pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou přesnost. Lze je snadno spojovat i s GPS systémy s automatickou úpravou záběru v klínech či s variabilním dávkováním hnojiva podle map, N-senzoru nebo z výnosových map z kombajnu.

Najít nejbližšího prodejce
AXIS 30.2 Q,  AXIS 30.2 W

 

   Pro méně náročné uživatele nebo pro menší farmy má Axis i jednodušší modely s elektrickým nebo hydraulickým ovládáním hradítek. Jejich modulární konstrukce umožňuje použití široké nabídky různého příslušenství: žebřík, světla, odstavná kolečka, hraniční deflektory, čidla, plachty atd.

   Jejich velkou výhodu jsou různé možnosti nástaveb, díky kterým lze nastavit kapacitu dle přání majitele. Velmi efektivní je systém výměny rozmetacích kotoučů dle požadovaného záběru, který se provádí bez použití nářadí.

   S těmito rozmetadly můžeme aplikovat nejenom granulovaná hnojiva, ale i granule proti slimákům. Velmi často se tyto rozmetadla používají při aplikaci osiv - meziplodin. A to především hořčice, dále kombinace osiv hořčice, pelušky a pohanky, ...

   Nejvíce používané modely jsou modely KUHN AXIS 30.2 Q a KUHN AXIS 30.2 W. A to díky stále zvyšujícím požadavkům zákazníků o úsporu paliva, úsporu hnojiva při aplikaci, pro přesnější aplikaci a pro urychlení začátku práce hnojení. Také jsou tyto dva modely ovládány přes ovládací jednotku Quantron, která je uživatelsky velice příjemná a pro obsluhu je komfotnější.

    Všechny modely 30.2 jsou stroje bez ISOBUSové. Jedná se tedy o modely cenově dostupnější. Navíc je pohon disků zajištěn vždy pomocí kardanu. Hodí se tedy pro střední farmy nebo menší farmy, kteří k pohonu rozmetadla mohou použít starší typ traktoru. Nemusí tedy pořizovat silnější a novější traktor pouze z důvodu nového rozmetadla. Tyto rozmetadla mohou být, pomocí příslušné kabeláže, propojeny s ISOBUSovými monitory. Resp s našimi monitory CCI 800 a 1200. A dále s anténou umístěnou na traktoru... Vždy doporučujeme zjistit kompatibilitu traktoru a jeho navigace s rozmetadlem AXIS 30.2 Q, W!

   

Na výběr jsou různé možnosti ovládání a regulace:

 

Technická data

POPIS AXIS 30.2 Q AXIS 30.2 W
Kapacita zásobníku / max. kapacita (l) 1400/ 3200 1400/ 3200
Pracovní záběr 12- 42 metrů (podle typu rozmetacích kotoučů)
Maximální nosnost (kg) Cat 2: 3200 kg Cat 2: 3200 kg
Plnící výška 106 cm 106 cm
Šířka zásobníku 240 cm, u Xl nástaveb 280cm
Hraniční deflektor Telimat T1
Kapacita dávkování 250 kg / min resp. 4,16 kg / s
Nerezové disky a dno zásobníku Standardně
Čechrač Standardně
Disky s rychloupínacím systémem Standardně
Síto zásobníku Standardně
Hmotnost stroje 327kg 447kg

Média

Dokumenty ke stažení

Rozmetadla KUHN AXIS 30.2 Q
Rozmetadla KUHN AXIS 30.2 Q
Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt

Poptávkový formulář

Mám zájem o nákup stroje AXIS 30.2 Q, AXIS 30.2 W, případně více informací k tomuto stroji.

* povinné údaje

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte nám zavolat.