Profile Plus jednošnekový

Krmný vůz PROFILE PLUS 1 DL s 1 vertikálním šnekem s mulčovací turbínou, bočním rozvodem a širokým boxem. Dostupný od 12 do 15 m3, je určena pro stáda 60 až 110 dojnic.
Kvalitní krmný vůz dokáže namíchat homogenní krmnou dávku bez ohledu na množství sušiny nebo hmoty v míchací vaně. Koncepce míchacího šneku vozů PROFILE agresivně řeže dlouhý materiál, ale nepoškozuje strukturu těžkých krátkých materiálů jako např. kukuřičné siláže.

Najít nejbližšího prodejce
Profile Plus jednošnekový

Vozy PROFILE 4.1 DS a 6.1 DS jsou konstruovány i pro ty nejmenší stáje. Snadná obsluha a kompaktní rozměry jsou hlavními znaky těchto vozů. Jejich malá výška i šířka je dokonale předurčují do malých stájí. Jeden vertikální míchací šnek má malý průměr 1,69 m, díky kterému se krmný vůz vyznačuje velmi nízkými energetickými požadavky.

I přes malé rozměry je zajištěno velmi kvalitní a rychlé míchání a řezání, což ve spojení s vážícím systémem umožňuje připravovat to nejkvalitnější a nejchutnější krmivo pro malý i velký dobytek.

1 míchací šnek - 4 až 6 m3

V této koncepci jsou vozy PROFILE k dispozici v objemech 4 a 6 m3. Pro vozy je typické uložení nápravy vzadu za míchací vanou. Díky tomuto rozložení jsou krmné vozy velmi nízké. Úzká náprava navíc zajistí, že nedochází k přejíždění krmiva. Ke standardní výbavě patří výpadní otvor vlevo nebo vpravo, programovatelná váha a ovládání přímo přes hydraulické okruhy traktoru. Na přání je k dispozici elektrické ovládání.

 1 míchací šnek - 9 až 15 m3

Nové jednošnekové modely PROFILE jsou k dispozici v 7 kubaturách od 9 do 15 m3. Jejich koncepce je co největší objem při co nejnižší celkové výšce.
Tyto krmné vozy těží z dlouholetých zkušeností firmy KUHN a proto mají výhody typu: stavebnicový systém s nástavbami, převodovky s výkonovou rezervou, komfortní ovládání, polygonální (nalámané) stěny míchací vany, typický míchací šnek vozů KUHN, protiostří s velkou pracovní plochou, modely PLUS s metačem s patentovaným systémem VENTIDRIVE
.

 

Dokumenty ke stažení

Krmné vozy Profile
Krmné vozy Profile
Ikona kontakt

Máte dotaz?
Napište nebo volejte.

kontakt

Poptávkový formulář

Mám zájem o nákup stroje Profile Plus jednošnekový, případně více informací k tomuto stroji.

* povinné údaje

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte nám zavolat.