O nás
Kariéra

Referent/ka prodeje náhradních dílů

Jsme výhradním dovozcem zemědělských strojů francouzské značky KUHN do České republiky a do naší pobočky v Tlustici hledáme posilu na sdílené místo v týmu, který se stará o hladký chod obchodu s náhradními díly na naši techniku.

Náplň práce

  • Příjem a zpracování objednávek na náhradní díly
  • Nákup dílů u výrobce, expedice dílů
  • Příjem a výdej dílů včetně administrativy v informačním sytému ABRA
  • Komunikace s dodavatelem i s našimi dealery
  • Komunikace s kolegy ve společnosti

Nabízíme

  • Práci na zkrácený úvazek v tandemu s další kolegyní (sdílená pozice)
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick Days
  • Stravenkový paušál v maximální výši
  • Po roce příspěvek na doplňkové penzijní spoření a další
  • Místo výkonu práce: Tlustice

Požadujeme

  • Zkušenost v oblasti obchodu s náhradními díly (není podmínkou)
  • Zájem o techniku, schopnost zorientovat se v technických katalozích
  • Komunikativní, pozitivní osobnost, zájem kontinuálně se vzdělávat
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost